Jsme rodina z jihočeského Tábora.

Zlepšete si život díky spolupráci s námi.

Buďte aktivní!

Ať už Vás baví cokoli prospěšného pro ostatní.

 

Arnoštovi

Michal – Jsem původním zaměřením elektro specialista, který pracoval v Kovosvitu MAS Sezimovo Ústí. Nyní se věnuji zejména obchodnímu zastoupení firmy Novato pro část jižních čech. Svoje technické znalosti tak uplatňuji stále v praxi a pomáhám řešit technické problémy. Například nahrazujeme hořlavé a toxické průmyslové chemikálie šetrnými variantami. Je skvělé, když Vaše znalosti mohou pomoci ostatním. Baví mě stále IT technika, zejména jsem zaměřen na produkty Apple. Během roku 2012 jsem přišel díky změně stravy o cca 20kg tuku. O své zkušenosti se rád rozdělím s ostaními. Základní principy o tom jak se stravovat jsem sepsal zde. Jako sport doporučuji pravidelné cvičení vlastní vahou – například skvělou novinku – Freeletic. Nebo si přijďte s námi zahrát Badminton. Nebo vyzkoušejte hodinku spinnigu. Nebo se prostě jen seberte a jděte ven na procházku – hlavně se hýbejte! Rád fotím, některé moje fotografie můžete vidět na instagramu.

Pavlínka – Jsem pánská krejčová, řadu fotek mám jen na faceboku. Umím ušít v podstatě cokoliv, od výrobků pro děti po svatební šaty. Jak tvrdí přátelé – tak úžasně, chutně a zdravě vařím. Ze sportů mě nejvíc baví jízda na kole a posilování vlastní vahou.

Většinu spotřebních výrobků pro naši domácnost nenakupujeme v supermarketech. Ale jinde. Právě proto, že chceme používat kvalitní výrobky, ekologickou a bezpečnou chemii. Potravinové doplňky, vyráběné z rostlin pěstovaných na polích bez pesticitů. A jsme nadšení z toho, že můžeme tento zdravý životní styl předávat dál.

Nejlepší je, že s námi můžete spolupracovat. Pokud tedy vyznáváte stejné hodnoty jako my: poctivost, férové jednání, pracovitost, více poznání než slepé víry a fanatizmu a hlavně se při tom všem nezapomenete dobře bavit.

 Oceňujeme možnost potkávat se lidmi, kteří nás inspirují…

Ozvěte se, těšíme se, až se poznáme osobně.

Věříme, že budeme inspirovat vzájemně.

Přejeme krásný den!

Michal a Pavlínka Arnoštovi

Tábor – Čelkovice

info@arnostovi.cz

777 150 523